Chłodnica Wody Seat Ibiza Iii 1.2 6Q0121253
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
6Q0121253 CHŁODNICA WODY
SEAT IBIZA III 1.2
STAN JAK NA ZDJĘCIACH, SZCZELNA
Część wymontowana Z
- MARKA : SEAT IBIZA III 6L
- ROCZNIK : 2002
- LATA PROD. : 2002-2008 LIFT w 2005
- SILNIK : 1.2 12V
- KOD SILNIKA : AZQ
- SKRZYNIA BIEGÓW : MANUALNA 5 B
- KOD SK.BIEG. : FQE
- NADWOZIE : HATCHBACK 3 DRZWI
- KLIMATYZACJA : TAK MANUALNA
- KOD LAKIERU : LS5G
- ELE SZYBY : TAK X 2
- ELE LUSTERKA : MANUALNE
- PRZEBIEG : 205 000
- ABS: TAK,
- KOD SEKURITY: -----
IMPORT NIEMCY, WERSJA EUROPEJSKA
Producent Kod OE
AKS DASIS 040007N
AKS DASIS 490004N
AUDI 6Q0 121 253 Q
AUDI 6Q0 121 253 R
AURADIA KSA 006
AURADIA SAA2006
AVA QUALITY COOLING KSA006
AVA QUALITY COOLING SA2006
AVA QUALITY COOLING SA2008
AVA QUALITY COOLING SAA2006
AVA QUALITY COOLING SAA2008
BEHR HELLA SERVICE 376 717-704
BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 717-701
BEHR SERVICE 2112976
DENSO DRM27003
DENSO DRM27004
FRIGAIR 0110.3030
GERI 16680
HELLA 376 717-701
HELLA 376 772-521
HELLA 8MK 376 717-701
HELLA 8MK 376 772-521
JDEUS RA0250080
JDEUS RA0250110
MAGNETI MARELLI 350 21 384 100 0
MAGNETI MARELLI 350 21 385 000 0
MAGNETI MARELLI RMM376717701
NISSENS 64103
NISSENS 65270
NISSENS 65270A
NISSENS 65271A
NRF 50542
SEAT 5Z0 121 253 A
SEAT 6Q0 121 253 L
SEAT 6Q0 121 253 M
SEAT 6Q0 121 253 Q
SEAT 6Q0 121 253 R
SEAT 6QE 121 253 A
SKODA 5Z0 121 253 A
SKODA 6Q0 121 253 L
SKODA 6Q0 121 253 M
SKODA 6Q0 121 253 Q
SKODA 6Q0 121 253 R
SKODA 6QE 121 253 A